Til hovedinnhold

Support og veiledning


Her finner dere en oversikt over UE-rådgiverne i hvert fylke som jobber med høyere utdanning.

IMG 7373

UE Agder

Vemund Ruud

vemund@ue.no

95121336

2020 Ingrid B

UE Innlandet

Ingrid Bergemillom

ingrid.bergemillom@ue.no

92810410

Microsoft Teams image 4

UE Møre og Romsdal

Lovise Almklov

Lovise.almklov@ue.no

45266018

Silje

UE Oslo

Silje Bretvik Gundersen

silje.gundersen@ue.no

90033208

P6230201 profilbilde 2122

UE Rogaland

Hege Solhaug

hege.solhaug@ue.no

9944010

DSC05982

UE Vestfold og Telemark (<--dedikerte sider for studentene ved USN)

Linda Skjelbred

linda.skjelbred@ue.no

97680913

Eivind Husabo

UE Vestland

Eivind Husabø

eivind.husabo@ue.no

41530660

John Small


UE Viken, region Akershus (NMBU)

John Obstfelder

john.obstfelder@ue.no

90834905

Sille small

UE Viken, region Østfold

Sille Solberg

sille.solberg@ue.no

41640415

Erlendeggen

UE Viken, region Buskerud

Erlend Eggen

erlend.eggen@ue.no

97729867

Ildri Jorgensen

UE Troms og Finnmark

Ildri Jorgensen

ildri@ue.no

98469538

Dea

UE Trøndelag

Dea Fostad Klinkby

dea.klinkby@ue.no

40227295

Mihaela

UE Norge

Mihaela Tabacaru

mihaela.tabacaru@ue.no

41855830

Fagansvarlig høyere utdanning nasjonalt